profile_image
작성자고혈압어린이 조회 3회 작성일 2020-10-17 19:20:48 댓글 0

본문

Objava popisa igrača za EHF EURO Cup! I Seniori

Izbornik hrvatske muške seniorske reprezentacije Lino Červar, 14. listopada 2020. godine, objavio je popis igrača na koje računa za dva susreta EHF EURO Cupa sa Slovačkom (04. studenog) i Mađarskom (07. studenog). Nova imena na tom popisu su Ivan Čupić, koji se u reprezentaciju vraća nakon nešto više od dvije i pol godine, odnosno Europskog prvenstva 2018. godine koje je odražno u Hrvatskoj. Zatim, Manuel Štrlek koji je propustio EP početkom ove godine, ali i Šime Ivić koji je već bio na nekoliko širih popisa i okupljanja, i sada će dobiti novu priliku.

Više informacija na:

Susret Dubrave & Poreča neizvjestan do zadnje sekunde! I Paket24 Premijer liga

Poreč je sigurnije započeo susret i vodio desetak minuta. Dubrava im ipak nije dopustila da stvore osjetniju razliku, pa je od 14. minute uzela kontrolu nad rezultatom. I vodila je praktički do kraja. Prijelomni trenutak je pogodak Filipa Vučelića pola minute prije kraja kada je domaćin stigao na 31:29. Luka Moslavac je samo ublažio poraz pogotkom u posljednjim sekundama susreta. Po devet pogodaka za Dubravu dali su Vito Bahtijarević (bez promašaja) i Marko Mihaljević. I na drugoj strani bila su dvojica sa po devet preciznih udaraca: Luka Moslavac i Filip Perić. Pogledajte sažetak utakmice!

Prvi bodovi Zameta u utakmici protiv Bjelovara! I Paket24 Premijer liga

Zamet je stigao do prvih bodova ove sezone. Bila je to borbena, a oslabljeni Bjelovar dugo je mučio domaćina. Nakon 15:13 za Riječane na poluvremenu, u nastavku je bilo čak osam izjednačenja. Posljednje je stiglo 14 sekundi prije kraja. Ali i to je na kraju u infarktnoj završnici bilo dovoljno Zametu da zabije za 29:28 i stigne do prvog slavlja ove sezone. Sjajni Tibor Jurjević s 13 pogodaka dugo je vukao Bjelovar, dok je u riječkim redovima najbolji Marin Mozetić sa sedam pogodaka. Pogledajte najbolje trenutke utakmice!

Domagoj Franjević : Zadnji goj je čisto probijanje